Jak vytvořit webové stránky zdarma

Vytvořit si webové stránky zdarma dnes zvládne každý. Existuje mnoho služeb a webů, díky kterým můžete mít svoji www prezentaci vytvořenou již za několik minut.

Jak udělat stránku / jak vytvořit webovky

Jedinou nevýhodou při vytváření www stránek zadarmo je to, že jejich adresa nebude krátká a na doméně druhého řádu, jako je třeba tento web www.cistepc.cz, ale bude např. na této adrese cistepc.wwwzadarmo.cz.

Pokud vám ale delší www adresa nevadí, pak zde je seznam webů, kde si své internetové stránky můžete zdarma vytvořit.

Webnode.cz

Pravděpodobně největší český nástroj na vytváření webů. V současné době pomocí Webnode vytvořilo web více než 30 milionů uživatelů. Profesionální grafické šablony pro osobní i firemní web nebo Eshop, které se budou výborně zobrazovat jak na počítači a notebooku, ale i na mobilním telefonu či tabletu. Velkou výhodou je, že se stačí jednou zaregistrovat a pod tímto účtem lze vytvořit několik prezentací a každou na jiné adrese.

Web: www.webnode.cz

Webnode - webové stránky zdarma

Websnadno.cz

Nová adresa tohoto webu je pageride.com a přitom se jedná stále o stejně kvalitní službu zdarma, založenou na redakčním systému. To znamená, že si vyberete jednu z dodávaných šablon, doplníte textový obsah a už nemusíte řešit, jak udělat web, protože v podstatě je hotovo.

Web: www.pageride.com

Websnadno - www stránky zdarma

Estranky.cz

Další web, který vám pomůže, jak udělat webovky a dostat váš nový projekt na internet. Stačí si zvolit název a vybrat jednu z 15 šablon.

Web: www.estranky.cz

Estranky - webové stránky zdarma

WordPress.com

Nejpoužívanější redakční systém na světě – WordPress – nabízí také možnost na své doméně umístit web a to zcela zdarma.

Web: www.wordpress.com

Wordpress - web zdarma

Blog.cz – služba byla ukončena

Pokud rádi píšete, pak si můžete založit blog a přispívat svými články. Blogy čte hodně lidí a rozhodně se tímto způsobem o vás dozví mnoho čtenářů.

Web: www.blog.cz

Blog - internetové stránky zadarmo

TIP – jak vytvořit webové stránky WordPress

Jestli byste měli rádi blog svůj vlastní, na své doméně, jako jsou třeba tyto stránky, pak si přečtěte můj další článek, jak založit blog na WordPressu.

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*