WiFi USB adaptér TP-Link TL-WN725N do notebooku

Usb wifi adaptér pomůže v případě, když vám nefunguje stávající wi fi modul v notebooku. Tento miniaturní přijímač má kupodivu stejný výkon jako ten originální.

WiFi USB adaptér TP-Link TL-WN725N recenze

Wi-fi v mém, zde několikrát zmiňovaném notebooku HP 4520s, fungovala do doby, než jsem provedl upgrade biosu na poslední verzi a od té doby ani nahrání původních ovladačů nepomohlo wifinu zprovoznit.

Edit: Nakonec vyšel ještě jeden bios a díky tomu už zase jedu na interní wifi.

Bohužel vrátit původní verzi již možné není a notebook, kterému nefunguje wifi, je trošku k ničemu :) Zkoušel jsem i wifi modul vyměnit, ale bez úspěchu.

Takže jsem hledal řešení, aby nový externí wifi adaptér měl miniaturní rozměry v usb, ale srovnatelný výkon.

Protože se značkou TP-LINK mám dobré zkušenosti, vybral jsem model TL-WN725N, který v noťasu ze strany nezabírá skoro žádné místo, ale signál je i díky tomuto malému adaptéru plný.

wifi usb adaptér tp-link tl-wn725n 1

TIP: Pokud máte v notebooku málo usb portů, kupte si USB hub.

wifi usb adaptér tp-link tl-wn725n 2

Osobně jsem rád, že tam nepřekáží anténa, ale je to takový prcek, o kterém ani nevíte. V případě, že chcete mít ale signál co nejlepší, kupte si wifi usb adaptér s anténou.

wifi usb adaptér tp-link tl-wn725n 3

Víte, že: Aplikace FRITZ vám pomůže zrychlit domácí wifi síť

wifi usb adaptér tp-link tl-wn725n 4 wifi usb adaptér tp-link tl-wn725n 5 Instalace je jednoduchá, ovladače můžete nainstalovat z přiloženého cd, nebo si je stáhnout z internetu ze stránek výrobce, což ale může být problém, pokud nemáte jiný zdroj signálu než wifi. Já jsem notebook propojil kabelem z routeru a Windows 10, které jsem již zdarma upgradoval i na notebooku, si ovladače stáhly samy. Toto doporučuji, pokud máte možnost, protože na cd je málokdy verze aktuální.

wifi usb adapter tp-link test rychlosti

Sami se podívejte, že i v bytě v paneláku není dosah signálu, který tento malý přijímač chytá, nejmenší problém.

Čtěte také:

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*