Do kdy bude upgrade na Windows 10 zdarma

Přechod na operační systém Microsoft Windows 10 zdarma bude možný už jen pár týdnů, pokud stále váháte, zda aktualizaci stáhnout, pak čtěte dále.

O Windows 10 na webu píšu snad celkem často. Je to nový OS, mnoho lidí na něj nadává, že sleduje vše, co v počítači děláte a pak to posílá Microsoftu a ten určitě zkoumá vaše data :) Hmm, nemyslím si, že by je v Americe zajímala data z malé České republiky.

Obvykle mám tyto informace od lidí, kteří jedou ještě na Windows XP, v lepším případě Vista / W7, ale desítky neviděli ani z rychlíku, pouze si přečetli nějaký titulek v novinách a hned všechno vědí a znají.

desítky používám skoro rok, neměl jsem s nimi doposud žádné problémy, což ale ani s Windows 7, které jsem měl v pc původně, ale mě stačí v pc pár programů a jinak tam žádný balast a zbytečnosti neinstaluju, takže to je důvod, proč pc i notebook mám stabilní.

Bezplatný update (stažení) Windows 10 bude k dispozici pouze do 29. července 2016.

Ale i v roce 2017 lze aktualizovat na Win 10 zdarma, čtěte jak na to.

Pokud je ještě nemáte, rozhodně doporučuji, sledování lze vypnout téměř na konci instalace (kdo s tím tedy máte problém), ale dnes se sleduje vše, mobily, aplikace, takže toto bych neřešil.

upgrade na windows 10 zdarma je připraven 2

Jak zabránit instalaci Windows 10

Jak zrušit upgrade na Windows 10 je jednoduché, stačí, pokud číslo aktualizace KB3035583 nebudete stahovat a zůstane vám původní systém – Windows 7 nebo 8 (8.1).

Další články o Windows 10, které si na webu Čisté PC můžete přečíst

Aktualizace Windows 7 na Windows 10

Instalace Windows 10 z usb

Jak Windows 10 aktualizovat

Jak Windous nainstalovat na ssd 32 gb

Jak odinstalovat Windows 10 – downgrade aneb jak se vrátit z w10 na w7

Windows 10 num lock

Jak vypnout počítač s Win 10

1 Comment

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*