Bilance roku 2016 a plány na 2017

Protože osobně také rád čtu reporty o tom, jak se dotyčné osobě nebo konkrétnímu projektu dařilo v uplynulém roce a letech, zde bych také rád zavedl tuto tradici. Občas není špatné se podívat do minulosti a poučit se z chyb nebo naopak úspěchů, které nastaly.

Rok 2016 – shrnutí

Web CistePC.cz jsem původně vytvořil jen jako osobní blog, abych si zde dokumentoval, jaké počítače jsem čistil. Postupem času mi ale přišlo několik dotazů jak od známých, tak i neznámých lidí, zda bych zde také nenapsal jaké programy používám ve svém počítači, jak nainstalovat Windows a další.

Proto jsem si koncem roku 2015 dal za úkol, že budu psát každý týden jeden článek, kde čtenář najde návody a postupy jak na to. V roce minulém jsem přidal i recenze a aplikace, protože nejen v počítači je třeba mít antivir, ale také v mobilu a tabletu.

Asi nejvíc vás zaujal článek o tom, jak zdarma upgradovat na Windows 10. Aby ne, když je to nový operační systém a navíc zadarmo. Mimochodem, i když Microsoft informoval, že bude zdarma pouze do konce července 2016, i v lednu 2017 můžete svůj operační systém Windows 7, 8 a 8.1 na Win 10 aktualizovat.

Jaké články vás v roce 2016 zaujaly nejvíc

Kolik zde již vyšlo článků

Tento článek má pořadové číslo 100 :) To je pěkná cifra, ale rád bych, aby na konci roku 2017 to bylo minimálně 200 :)

Kolik článků jste si mohli přečíst v uplynulých letech

  • 2016 – 59
  • 2015 – 28
  • 2014 – 10
  • 2013 – 2

Co chystám na rok 2017

Rád bych pokračoval s návody, recenzemi a také aplikacemi, protože na web chodí celkově čím dál víc lidí z mobilů a tabletů.

Články budu od tohoto roku publikovat pravidelně 2x týdně, vždy v úterý a v sobotu.

Tím pádem by neměl být problém dosáhnout 100 článků za rok, což je taková „vysněná“ meta, aby bylo v roce 2018 zase co překonávat :)

Pravidelné reporty

2017

Děkuji všem, kteří tento web navštěvují a píší podnětné komentáře. Chcete-li mi cokoliv sdělit, zde jsou kontakty.

Zakladatel a admin Miloš

O autorovi Miloš Lácha 1148 Článků
Počítače mě bavily odjakživa, takže 13 let práce administrátora v bance pro mě byl splněný sen. Prošel jsem mnoha školeními na Windows i Office a možná i to byl impuls založit tento web, kde už více než 10 let najdete pravidelně každý týden nové návody převážně pro operační systém od Microsoftu.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*